O PARKU

Park Linowy Spychowo to 5 tras 63 przeszkody, których łączna długość wynosi ponad 800 metrów. Dlatego wszystkie trasy zajmą ponad 2 godziny zabawy, będąc zawieszonym nad ziemią na wysokości od 5 do 10 metrów. Różnorodność przeszkód nie pozwoli na nudę. Tyrolki oferują maksimum prędkości i zabawy. Kładki sprawdzą Państwa równowagę oraz wiele innych zapewnią niezapomniane wrażenia oraz poczucie wolności z możliwością oglądania krajobrazu mazurskich jezior.

Trasy linowe są zróżnicowane zarówno pod względem wysokości jak i trudności ich pokonywania. Od trasy żółtej dla najmłodszych do niebieskiej dla najbardziej wymagających. W parku Linowym Spychowo mogą bawić się zarówno klienci indywidualni jak i grupy zorganizowane np. spotkania firmowe i integracyjne.

Goście odwiedzający nasz Park mogą skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oferowanej przez Restaurację Stanica specjalizującej się w daniach z ryb i kuchni regionalnej. Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia Tawerny Pod Modrzewiem z małą gastronomią. Po skorzystaniu z atrakcji Parku Linowego zapraszamy chętnych do naszej przystani, gdzie można wypożyczyć kajaki i łodzie oraz zorganizować spływ Szlakiem Krutyni.