DLA FIRM

Stanica Wodna Spychowo jest świetnym miejscem do zorganizowania szkolenia czy integracyjnego spotkania firmowego. Zapraszamy przez cały rok. Oferujemy ponad 140 miejsc noclegowych w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym w całorocznym pawilonie hotelowym oraz w sezonowych domkach typu Kampinos i Puchatek. Dysponujemy kilkoma salami do prowadzenia zajęć.

ATRAKCJE NA TERENIE OBIEKTU

W czasie wolnym od zajęć w salach możemy zorganizować mnóstwo atrakcji według potrzeb organizatora. Proponujemy skorzystanie z takich form aktywnego wypoczynku oraz profesjonalnego teambuildingu, które pomogą w zintegrowaniu zespołu i wzmocnieniu atmosfery współpracy. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom proponujemy atrakcje wśród mazurskich jezior i lasów będące niezapomnianą częścią spotkania:

Po wyczerpującym atrakcjami dniu zapraszamy na tradycyjne, domowe, mazurskie dania do naszej restauracji. Mazurskie menu pełne różnego rodzaju ryb i innych specjałów naszej kuchni z chęcią dopełnimy odpowiednią muzyką – graną przez naszego DJ’a lub wynajęty zespół.

Pełny wrażeń dzień można zakończyć zorganizowaną przez nas „Biesiadą przy Ogniu” przy szumie rzeki i lasów lub przy muzyce, z pieczeniem kiełbasek na kiju lub grillem oraz stołem szwedzkim, zastawionym mazurskimi przysmakami. A wieczorem zapraszamy na tańce w naszej Tawernie!

ATRAKCJE POZA OBIEKTEM