EUROBUNGEE

Euro-bungee to doskonała rozrywka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. To ogromna trampolina, na której dzięki specjalnej uprzęży można wykonywać przeróżne akrobacje i ewolucje.

Używając specjalnych gum elastycznych, skoczek zapięty w uprząż (dostępne rozmiary xs, s, m,l) odbija się od trampoliny i szybuje na wysokość do 8 metrów gdzie może wykonywać salta.  Zabawa na euro-bungee nie wymaga specjalnych umiejętności ani treningu a o bezpieczeństwo użytkowników dbają doświadczeni pracownicy, którzy poinstruują w jaki sposób prawidłowo założyć uprząż.

Dzięki euro-bungee każdy może poczuć się przez chwilę wolnym, pozwolić ponieść się emocjom wykonując salta i obroty w powietrzu. Jest to zabawa dla dzieci i dorosłych, dzięki której poczują oni dreszczyk emocji i dodatkowy zastrzyk adrenaliny. Zabawa jest całkowicie bezpieczna a brać w niej mogą dzieci już od 2 lat. Wersja dla 4 uczestników.

UWAGA !!! Eurobungee dostępne jest w stanicy wodnej w Spychowie od początku września do końca czerwca. W Lipcu i Sierpniu, można nas znaleźć w Rucianych – Nidach. Szczegóły na ten temat znajdą Państwo TUTAJ.

Ceny:

5 min – 10 zł
10 min – 15 zł