Gastronomia

Restauracja „Stanica”

Restauracja „Stanica” proponuje dania regionalne. 2 sale mogą przyjąć jednocześnie 100 osób. W sali kominkowej można w chłodne dni ogrzać się przy kominku.

Relaks na tarasie

W letnie dni polecamy Gościom posiłki na przestronnym tarasie. Widok na las i ujście Krutyni do jez. Spychowskiego doda nowego smaku naszym potrawom.

Szef Kuchni poleca

Szef Kuchni ugości wszystkich wyśmienitymi potrawami, których przyrządzanie oparte jest na regionalnej tradycji. Poza takimi przysmakami jak sielawa smażona czy pstrąg pieczony, nie można wyjechać od nas nie kosztując sandacza w sosie koperkowym bądź pieczeni z dzika z żurawiną.

Wesela

W naszej Restauracji zorganizujemy dla Was wspaniałe wesele! Zapewniamy noclegi dla Państwa Gości oraz dodatkowe atrakcje, dzięki którym zapamiętają Wasze wesele na długo.

Tawerna pod Modrzewiem

„Tawerna pod Modrzewiem” zaprasza na gorące przekąski i zimne napoje. Przy muzyce można pograć w bilarda i na automatach zręcznościowych.

Rozrywka na świeżym powietrzu

Przy Tawernie mamy przygotowane miejsce na organizację spotkań grupowych i rodzinnych. Organizujemy również zabawy taneczne na świeżym powietrzu.

Biesiady przy ogniu

A wieczorem zapraszamy na „Biesiady przy Ogniu”. Zapewniamy muzykę na żywo lub mechaniczną oraz pełny catering.

Klub taneczny

Klub Taneczny zaprasza na dyskoteki. Można w nim zorganizować przyjęcia okolicznościowe z pełną gastronomią.

Facebook