Zapraszamy na wycieczki jednodniowe

Zapraszamy Państwa do Parku Linowego Spychowo położonego na terenie Stanicy Wodnej Spychowo, w lasach Puszczy Piskiej, w miejscu w którym szlak Krutyni wpływa do Jez. Spychowskiego. Gwarantujemy aktywny wypoczynek na łonie natury, wyśmienitą i bezpieczną zabawę z dreszczem emocji pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów.

 

Park Linowy Spychowo to 5 tras i 63 przeszkody o łącznej długości ok. 800 metrów, zawieszonych nad ziemią na wysokości od 5 do 13 metrów. Różnorodność przeszkód nie pozwoli na nudę. 8 tyrolek oferuje maksimum prędkości i zabawy.

Trasy linowe są zróżnicowane zarówno pod względem wysokości jak i trudności ich pokonywania. W Parku Linowym Spychowo mogą bawić się dzieci i dorośli, klienci indywidualni jak i grupy zorganizowane. Zapraszamy przedszkola, szkoły oraz na spotkania firmowe i integracyjne.

Po atrakcjach Parku Linowego zapraszamy na smaczny, domowy obiad w naszej Restauracji „Stanica”. Szkołom proponujemy połączenie wycieczki z wizytą w Muzeum Leśnym w Spychowie oraz pieszą ścieżką dydaktyczną pod opieką leśnika.

W trakcie pobytu grup organizujemy gry i zabawy integracyjne, w tym na budowanie zespołu – team building ( grupy 6-os.) np:

• Przeciąganie liny

• Szybki turniej piłki plażowej

• Narty wieloosobowe

• Budowa wieży ze skrzynek

• Wyścig łódek – każda grupa siedzi okrakiem na drągu drewnianym tyłem do kierunku biegu. Jedynie sternik na końcu drągu odwrócony jest przodem do kierunku biegu i wydaje on polecenia sterując tym samym łódką. Wygrywa drużyna, która pierwsza dotrze do linii mety.

• Po ciemku – jednej osobie z każdej drużyny zawiązuje się oczy. Jej zadanie polega na jak najszybszym dobiegnięciu do celu (po drodze można ustawiać przeszkody), cała zaś drużyna prowadzi ją za pomocą głosu. To samo wykonują wszyscy członkowie drużyny.

• Wąż – zawodnicy w swoich grupach ustawiają się na czworaka i łapią za kostki osobę przed sobą. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza dotrze na linię mety i wróci tyłem. Jest to bardzo dobra gra na zgranie grupy.

Na zakończenie dnia zapraszamy na „Biesiadę na Ogniu” przy szumie rzeki i lasów lub przy muzyce z pieczeniem kiełbasek na kiju lub grillem oraz stołem szwedzkim, zastawionym mazurskimi przysmakami.


Facebook